Medgyesegyháza Játszóterei

Medgyesegyháza Város két darab játszóteret tudhat tulajdonában, a két játszótér maximális kikapcsolódást nyújt a kikapcsolódásra vágyó szülőknek, és gyermekeknek, illetve a fiataloknak!

Ugyanis a két játszótér megosztja a korosztályokat, így megóvva a nyugalmat. Medgyesegyháza Város központjában helyezkedik el a kisgyermekeknek és a gyermekeknek célzottan korszerű játszótér, mely a szülőknek is biztosít egy nyugalom garantált pihenést, továbbá a tinédzserek számára Medgyesegyháza Város központjától kicsit messzebb a Medgyesegyháza-Mezőkovácsháza-Nagykamarás kereszteződés mögötti kis park részen helyezkedik el, ahol a tinédzserek tudnak Kosárlabdázni, vagy erőnléti gyakorlatokat végezni, ez nem csak a tinédzsereknek ad otthont, hanem a sportolni vágyó személyeknek is.